Jakub Werner
a Vítězslav Řezáč,

dva přátelé, kteří si k sobě našli cestu již při studiu na Střední vinařské škole. Naštěstí nás život na čas zavál daleko od sebe, abychom nabrali životní a odborné zkušenosti. Nezávisle na sobě jsme se v porozumění vínu hledali a zdokonalovali, abychom se potkali a zjistili, že naše myšlení, vnímání a preference, se od dob začátků nezměnily. Vášeň zůstala, přidalo se profesní dozrání a my pro vás nyní můžeme realizovat naší pradávnou myšlenku a to: nabídnout Vám víno, vybrané pouze námi, selektované pouze na základě našeho vlastního přesvědčení tak, aby si každý konzument a milovník vína vybral „to svoje“. Naší specializací jsou malí vinaři z Moravy s exkluzivními, omezenými partiemi, kde je největší důraz kladen na kvalitu, autentičnost a poctivou ruční práci. Žádná marketová, řetězcová, prefabrikovaná vína, kterými jste zahlceni ze všech stran.

 

 

Naším cílem bylo nabídnout vám obsáhlý sortiment ne počtem vinařů, ale jejich filozofiemi. Tudíž si u nás může vybrat jak laik, který má rád jednoduchá, přímočará, nesložitá vína, tak milovník, který si otevře lahev a bude v tomto vínu stále hledat a nacházet nové a nové vůně a chutě, bude se k nim chtít neustále vracet a nechat se jimi fascinovat… Samozřejmě máme v nabídce i speciální vína v perfektním poměru cena-výkon. Náš sortiment se neustále rozšiřuje a aktualizuje avšak náš důraz na kvalitu a spokojenost zákazníka zůstává pořád stejný.

Naše standarty kvality jsou pro nás nejvyšší prioritou. Teprve pak se můžeme u každého vína nabízeného nyní i v budoucnu identifikovat. Rukopis každého pěstitele a výrobce by měl být v našich vínech rozeznatelný.

 

Se všemi našimi vinaři se známe osobně a věříme, bez výjimky, v jejich filozofie a odbornou způsobilost, kterou jsme sami schopni rozpoznat. Všechna vína odrážejí jejich charaktery a vášeň za ním. Každé víno jsme ochutnali před přijetím do našeho programu, čímž se tento projekt pro nás stal nejen prací, ale i zábavou.

Vážení zákazníci, děkujeme za důvěru a pevně věříme v pozitivní zážitky s našimi víny.

Vítek Řezáč a Jakub Werner